Вівторок, 08.07.2025, 03:34
Вітаю Вас Гість Акварiумний Свiт
Острів спокою у шаленому темпі життя
Меню сайту
Категорії розділу
Акваріумні рибки [58]
Акваріумні раки, краби, креветки, ін. [2]
Фільтри внутрішні та компресори [9]
Фільтри зовнішні [3]
Нагрівачі [5]
Догляд за акваріумом [13]
Корм для рибок [14]
Птахи та корм для них [3]
Терраріумні улюбленці (комахи, плазуни, ін.) та корм для них [2]
Інші екзотичні тварини та корм для них [4]
Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Акваріумні рибки
« 1 2 3 4 5 6
Барбус вишневий (Puntius titteya, barbus titteya, capoeta titteya).Сімейство: Коропові (Cyprinidae). Батьківщина барбуса вишневого Південно-східна Азія (о. Шрі-ланка). Мешкає він в стоячих і повільно-текучих водоймах. Тіло барбуса вишневого витягнуте в довжину, рот нижній з 1 парою вусиків. Як правило, в забарвленні самців домінує вишнево-червоний колір, спинка темніша, черевце світліше. Від носа через око і середину хвостового плавника тягнеться чорна смужка, над якою розташовані спереду золотиста, а ззаду зелено-блакитна смуги (задня може мати знизу червону облямівку). У довжину барбус вишневий досягає до 5 см. Барбус вишневий спокійна, зграєва і трохи полохлива рибка. Самці постійно змагаються між собою, не наносячи при цьому будь-яких пошкоджень один одному. Переможений в сутичці самець приймає забарвлення самки. Тримати барбусів можна групою з 6 і більше особин (з переважанням самок) в загальному акваріумі з мирними рибками невеликих розмірів (наприклад, расборами і дрібними ха ... Читати далі »
8 грн
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 692 | Добавил: АкваТор | Дата: 16.04.2013

Срібна арована або риба-дракон. З'явилася більше 150 мл.р. назад, і за весь цей час вона зовні майже не змінилася. Рибина зі своїм характером. При чому у кожної представниці цього виду риб він свій. Ці риби прекрасно бачать і чують, впізнають господаря і його голос. Мабуть, найдоступніший вид арован - це південно-американська (срібна) арована. До того ж це надзвичайно пластична риба, своєю гнучкістю нагадує змію, з повільними, що зачаровують своєю грацією рухами. Можливо, комусь це здасться неймовірним, але арована досить не вибаглива риба. Найголовніше - забезпечити їй просторий акваріум, бажано від 300 літрів, аерацію з фільтрацієї. Арована віддає перевагу температурі 24-28 градусів. Також необхідно підмінювати 25% води в акваріумі раз на тиждень. Арована хижак, тому сухий корм є не дуже доречним. Із задоволенням їсть рибок, цвіркунів і навіть жаб. Одним з найбільш улюблених ласощів арована є креветки. Окрім того споживає мідії, кальмари, великий мотиль, тарганів.
тимчасово відсутня
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 698 | Добавил: АкваТор | Дата: 15.04.2013

В природі боція-клоун живе у багатих рослинністю водоймах Південно-Західної Азії, Індонезії (Суматра і Борнео). У боції-клоун під очима присутні невидимі неозброєним оком гострі шипи, які задіюються під час небезпеки. В довжину може сягати 30 см. При утриманні рекомендовано акваріум від 200 л з великою кількістю схованок та рослин, світло не яскраве. Грунт піщаний. Утримувати краще по 5-7 особин, оскільки одиночки часто гинуть без-будь яких видимих на то причин. Ріст у боцій повільний, вони дуже чуттєві до параметрів води і сусідів, які мають бути неагресивними. Рекомендують утримувати при: жорсткості води 5 - 10°, рН 5,8 - 8,0, температура 24 - 28 °С. Необхідна постійно фільтрація та аерація, із підмінами води 20-30% від загального об'єму кожен тиждень. В харчуванні всеядні, споживають живий, сухий та заморожений корма. Для повноцінного харчування необхідно давати рослинні підкормки.
6 см 45 грн
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 582 | Добавил: АкваТор | Дата: 15.04.2013

Carassius auratus — прісноводна риба з родини Коропових ряду Коропоподібних. Це була одна з перших домашніх риб і є одною з найпопулярніших акваріумних риб . Відносно невеликий представник родини коропових (який також включає коі, коропа, ляща, жереха, головня, товстолоба тощо), золота рибка — родом зі Східної Азії і вперше одомашнена в Китаї більше тисячі років тому. Від них і веде свій родовід золота рибка з усіма її різновидами. Основними є 5 підвидів: Carassius auratus argenteaphthalmus Carassius auratus auratus Carassius auratus buergeri Carassius auratus grandoculis Carassius auratus langsdorfii Часто в якості підвиду розглядають карася сріблястого, Carassius gibelio (вказується як Carassius auratus gibelio). Золота рибка була завезена в Європу в кінці XVII століття. Мутації, які призвели до золотої рибки відомі також у інших коропових видів, таких як короп і лин. Є багато різновидів домашніх золотих рибок. Карась китайський може вирости до максимальної довжини 58 см і максима ... Читати далі »
в залежності від розміру і виду - 25/55 грн.
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 1237 | Добавил: АкваТор | Дата: 15.04.2013

Увага:АКЦІЯ діє до повного розпродажу товару! Барбус вогненний (лат. Puntius conchonius) — субтропічна прісноводна риба роду пунтіус родини коропових. Вперше описана дослідниками Гамільтоном и Бучананом в 1822 році.До Європи була завезена в 1903 році. Тіло завдовжки 6-8 см, має сріблясто-золотистий блиск. Форма тіла нагадує форму тіла карася. Забарвлення самців: спина зеленувато-сіра або оливково-зелена, нижня частина тіла червона. Біля основи стебла хвостового плавця чорна пляма, боки світяться червоною міддю. Забарвлення самки тьмяніше, основний фон тіла - золотисто-жовтий. Плавці жовтувато-рожеві, кінчик спинного плавця чорний. Утримувати і розмножувати вогненних барбусів неважко. До температури води риби досить не вибагливі. Оптимальна температура води 20-27°C, але і короткотермінове зниження до 15°C шкоди рибам не завдає. Хімічний склад води великого значення не має, рН 7-8, твердість 4-12. Найкраще себе почувають ... Читати далі »
5 грн.
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 781 | Добавил: АкваТор | Дата: 15.04.2013

Барбус суматранський (Puntius tetrazona) — вид прісноводних риб родини Коропових (Cyprinidae). Зустрічається у водоймах островів Суматра, Калімантан, півострова Малакка (Південно-Східна Азія) та в Таїланді. Завезений у Європу в 1935 році. Популярна акваріумна риба. Довгий час вид належав до роду Барбус, тому й досі помилково називається «барбус суматранський».
6/10 грн
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 685 | Добавил: АкваТор | Дата: 15.04.2013

(Poecilia sphenops Valenciennes 1846) — популярна живородна акваріумна рибка родини пецилієвих. На волі проживає у водоймах від Мексики до Колумбії. У природних умовах високе сильне тіло цих риб буває завдовжки 15 см, в акваріумі — 6—9 см. Дикі форми мають переважно сіре забарвлення з крапками і штрихами різного кольору. Чорне забарвлення молінезії дістали від однієї з форм гостроголової молінезії, поширеної і на Юкатані. В природних умовах вона зустрічається в тих самих місцях, що і вітрильні молінезії, але на більшій території — від Мексики до Колумбії. Рибка значно менша за розмірами. Самка до 9 см завдовжки, самець до 6 см. Жовтувато-сіре тіло вкрите чорними, синіми, жовтими і зеленими плямами. Акваріумні гостроголові молінезії суцільно чорні, бархатисті. Виведена форма з ліровидним хвостовим плавцем. В акваріумі молінезій краще годувати не тільки трубочником, а давати різноманітний живий корм та, особливо, корми рослинного походження, щоб у риб не сталося розладу травлення. Якщо ... Читати далі »
4/6 см - 6/10 грн
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 2165 | Добавил: Мандрiвник | Дата: 07.02.2012

рід риб родини пецилієвих. Назва роду походить від грец. ξίφος - "меч", і грец. φόρος - "носій", дана завдяки наявності у самців гоноподія. У дикому виді поширені у прісних і солонуватих водах Центральної та Північної Америки.
4/6 см - 6/10 грн
Категория: Акваріумні рибки | Просмотров: 800 | Добавил: Мандрiвник | Дата: 21.01.2012

Ви перебуваєте на сайті магазину «Акваріумний світ». У нас ви зможете придбати:
- прісноводних рибок з різних куточків світу,
- акваріум і обладнання для нього,
- корма для риб та рептилій,
- товари для догляду за акваріумом і тераріумом, рибками та екзотичними тваринами.
Архів записів
Друзі сайту
  • Элитарный Клуб аквариумистов LiveWorld
  • Национальный генофонд гидробионтов
  • Корми Duna

  • Copyright Gelo Xuts © 2011-2025
    Хостинг від uCoz