Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Головна » 2013 » Жовтень » 07 » Неон звичайний (Paracheirodon innesi)
15:17 Неон звичайний (Paracheirodon innesi) |
Увага:АКЦІЯ діє до повного розпродажу товару!
Рибки неони досить широко розповсюджені в природі. Зустрічаються в струмках і річках Південної Америки, в Перу , Колумбії , Бразилії . Вода в цих водоймах дуже м'яка , насичена виділеннями рослинних залишків , але при цьому абсолютно чиста. Річки сильно зарослі рослинністю , завалені деревами, що впали . Аналогічні умови для неону потрібно відтворити і в акваріумі. Рибка неон - яскрава , маленька , спритна зграєва рибка . В акваріумах довжиною всього до 4 сантиметрів. Назва пішла через блискучо блакитну смугу , що йде уздовж всього тіла цієї акваріумної рибки. Ця смуга нагадує неонову рекламу. Неони воліють триматися зграйкою , в основному ближче до дна .
Температурний діапазон допустимо в 19 - 27 ° С , але реально краще дотримуватися діапазону в 20 - 24 ° С. Якщо неонів утримувати при високій температурі води вони швидко старіють. При температурі в 20- 22С вони можуть прожити в акваріумі 3-4 роки , а при 28С вже до півтора років досягнуть межі свого життя. До складу води та кількістю кисню в ній неони не надто вимогливі , оптимально використовувати м'яку , торфованную воду. Рослини повинні бути живими , у великій кількості. На їх зеленому тлі зграйка неонов чудово виглядає . Крім того в природі ці маленькі рибки звикли в них ховатися від хижаків. Грунт потрібен темний , на такому тлі рибки набувають найбільш яскраве забарвлення. Помічено , що погані умови утримання і нервові стреси при перевезеннях або пересадках можуть викликати знебарвлення цих мешканців акваріума. Рибка неон зграєва , тому купувати варто групу з мінімум 5-6 штук. При аерації створювати потік води не потрібно , краще використовувати розпилювач , що дає максимально дрібні бульбашки . У природі ці рибки тримаються на ділянках , де немає течії. При годуванні не вимогливі . Але потрібно враховувати кілька особливостей. Рибка неон маленька і великим кормом може вдавитися . Наприклад великим живим мотилем годувати явно не варто. Схильна до ожиріння , види корму періодично потрібно міняти і один раз на тиждень робити розвантажувальний день. Потрібно співвідносити її розміри і кількість корму . Утримувати цих рибок з великими або агресивними сусідами інших видів не можна , врешті-решт вони будуть з'їдені.
Самець зазвичай менше самки , а у останньої більш повне черевце , особливо перед нерестом . Неонова смужка у самця практично пряма , у самки ж вона кілька вигнута по середині . При розмноженні потрібна підвищена чистота і дуже м'яка вода .
Бажано додати відвар вільхових шишок або кори дуба , це підвищить кислотність води. Температура води в акваріумі повинні бути 22- 24С , світло розсіяне . За один нерест доросла самка відкладає 100-200 ікринок. Через добу півтора з них виходять личинки , які днів через 5 перетворюються на мальків і починають плавати і харчуватися. З цього моменту потрібно давати в акваріум розсіяне світло. При розмноженні неонов вигодовувати мальків в початковий період припадає самим дрібним кормом. Це інфузорії або коловертки . При зростанні мальків їх поступово потрібно привчати до більш жорсткої воді , роблячи періодичні підміни .
|
Категорія: Акваріумні рибки |
Переглядів: 1075 |
Додав: АкваТор
| Рейтинг: 2.0/1 |
|
Ви перебуваєте на сайті магазину «Акваріумний світ». У нас ви зможете придбати:
- прісноводних рибок з різних куточків світу,
- акваріум і обладнання для нього,
- корма для риб та рептилій,
- товари для догляду за акваріумом і тераріумом, рибками та екзотичними тваринами.
|
|
|
|